Velkoformátové barevné kopírování a skenování až do formátu A0+

Zajišťujeme pomocí zařízení OCÉ ColorWave 300, které tiskne, kopíruje a skenuje technické barevné (i černobílé) velkoformátové dokumenty technologiemi Océ, jako je Océ Color Image Logic, Océ Dynamic Switching a šablony skenování.

Velkoformátové černobílé kopírování a skenování až do formátu A0+

Provádíme na zařízení OCÉ TDS 400, které je vybaveno patentovanou digitální technologií Océ Image Logic®, která umožňuje potlačení tmavého pozadí a zlepšení poškozených nebo vybledlých oblastí na skenovaných a kopírovaných předlohách. Systém je navržen i pro maximalizaci tiskového výkonu.

Barevné skenování a kopírování do formátu A3

Zajišťujeme na digitální laserové kopírce Canon iR ADVANCE C2020i až do formátu A3 v kvalitě rozlišení 600 dpi s 256 úrovněmi odstínů šedi, která podporuje technologii plynulého přechodu barev a automatického zdokonalení barevného obrazu. Vhodné pro tisk prezenčních materiálů, katalogů aj.

Černobílé skenování a kopírování do formátu A3

Provádíme na digitálním přístroji Konica Minolta 215, který slouží jako kopírka a tiskárna. Dosahuje vysoké kvality kopie (rozlišení 600 dpi).

Kroužková vazba

Nabízíme zpracování dokumentů či tiskopisů do kroužkové vazby v různých barevných variacích v tloušťce od 2 do 245 listů.

Laminace

Laminujeme papírový základ až do formátu A3. Na výběr máte mezi lesklou a matnou laminací výsledného produktu.

Výroba placek

Nově jsme do naší nabídky zařadili tvorbu tzv. placek o velikosti 44 mm ve variantách se špendlíkem, magnetem, ale i ve formě klíčenek. Potěšte své blízké osobním dárkem, který Vám pomůžeme upravit a přizpůsobit. Čím větší množství objednáte, tím je cena za placku nižší. Výborná drobnost pro organizované kolektivy, firemní dárkové předměty, školní třídy atd.

 

MAEP, s.r.o. - idatabaze.czVeletrhy, výstavy a galerie - idatabaze.cz