VYBAVENÍ KOPÍROVACÍHO CENTRA

1) Velkoformátové barevné skenování a tisk na OCÉ ColorWave 300

 oce300_2Tiskne, skenuje a kopíruje technické barevné (i černobílé) velkoformátové dokumenty na jednom systému. Jedinečné technologie Océ, jako je Océ Color Image Logic, Océ Dynamic Switching a šablony skenování

a kopírování Océ spolu se zaškolenou obsluhou jsou zárukou vynikající kvality.

Nakup multifunkční tiskárny OCÉ ColorWave 300 je dokladem našeho úsilí o dosažení trvalého růstu kvality a rychlosti zpracování Vaší zakázky.

2) OCÉ TDS 400

oce400 OCÉ TDS 400 znamená průlom v tisku, skenování a kopírování. Tlak vývoje a velká konkurence v prostředí technické dokumentace vede k nutnosti stále dokonalejší technologie.

 

Zařízení OCÉ TDS 400 je vybaveno patentovanou digitální technologií Océ Image Logic®, která umožňuje potlačení tmavého pozadí a zlepšení poškozených nebo vybledlých oblastí na skenovaných a kopírovaných předlohách. Systém je navržen i pro maximalizaci tiskového výkonu.

Vedle jedinečné kvality tisku v rozlišení 600 dpi systém také tiskne ostřejší čáry, zřetelnější výplně, čistší text a sytější černou barvu a to až do formátu A0. Tato technologie také umožňuje uložit naskenované soubory a archivační média (CD-ROM, USB flash disk, DVD-ROM).

3) Canon iR ADVANCE C2020i

canon-ir_1Barevné kopírování a skenování zajišťujeme digitální laserovou kopírkou Canon iR ADVANCE C2020i až do formátu A3 v kvalitě rozlišení 600 dpi s 256 úrovněmi odstínů šedi.

S podporou technologií plynulého přechodu barev a automatického zdokonalení barevného obrazu umožňuje dosáhnout perfektního výsledku pro tisk prezentačních materiálů, katalogů aj.

4) Konica Minolta 215

konica-minolta-215Multifunkční digitální přístroj až do formátu A3, který slouží jako kopírka a tiskárna. Dosahuje vysoké kvality kopie (rozlišení 600 dpi).

 

5) Konica Minolta 1490MF

Multifunkční digitální přístroj až do formátu A4, který slouží jako kopírka a tiskárna. Dosahuje vysoké kvality kopie (rozlišení 600 dpi).

6) Digitální správa dokumentů

 hsi_logo2

 

Při řešení Vašeho systému pro digitální archivaci a správu dokumentů spolupracujeme s firmou HSI com s.r.o. z Plzně.

7) Vysvětlení použitých technologií

Technologie Océ Color Image Logic:
automaticky kompenzuje zvrásnění a pozadí, aniž by to ovlivnilo informace ve světlých barvách.

Technologie Océ Dynamic Switching:
automaticky určuje nejlepší režim tisku pro jednotlivé části výkresu a maximalizuje produktivitu u smíšených výkresů.